Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey arrow Fiyat Listesi Köşe Duşakabin

Fiyat Listesi Köşe Duşakabin Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   


Köşe Duşakabin Modülleri 6 - 8 mm temperli cam duş kabini dar alanlarda kullanım kolaylığı, parlak kromajlı ürün donanımlarıyla mimariye uygunluğu, cam yüzeylerinde kireç lekelenmelerinin önüne geçen Clear Shield uygulamasıyla sizin ve ailenizin sıhhatle kullanımınızı sağlar.  

dusakabin dus kabin
Creative k2 Serisi
Creative k2 Serisi

Köşe Duşakabin Fiyat Listesi

Özel Serii duş üniteleri, kişiye ve ölçüye özel çalışıldığından standart fiyat listesi sunulmamıştır.  Güncel fiyat listesi sunulmamıştır.
 
< Önceki   Sonraki >
Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...           Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...                      Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...