Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey arrow Duşakabin Fiyat Fiyatları

Duşakabin Fiyat Fiyatları Yazdır E-posta
fiyat listesi - fiyatları
Yazar dusakabin   
     fiyat - kalite -ve- servis - denklemi; duşakabin fiyatları
Duşakabin fiyatları || Her sektörde olduğu gibi duşakabin sektöründe de rekabet artık üst safhalarda, Rekabetin bu denli yüksek olduğu banyo ve duşakabin sektöründe, duş kabini banyo firmaları varlığını sürdürebilmek için fiyat ları nı aşağı çekerek sürümden kazanma yolunu seçmekte, bu da kaliteden ya da servis hizmetlerinden birinin eksilmesine yol açmaktadır.
Bir firma ki, kalite ve servis hizmetlerinden taviz vermeden marka laşma yolunda hedeflerine doğru ilerliyorsa fiyat ından da taviz vermiyordur. Bunun aksi düşünüldüğünde 3'ün 2'si kuralı ihlal edilmiş sayılır...
Bir marka düşünün ki en kaliteli ürünü en uygun fiyat a sunarken bunun yanısıra mükemmel bir müşteri hizmetleri ve servis imkanı sunuyor.
Hepimizin hayallerini süsleyen bir marka ancak üç kriterde de en iyi olabilir.  Ne yazık ki rekabetin yüksek olduğu sektörlerde böyle bir markanın olması neredeyse imkansızdır.
Bir Marka nın, marka olabilmesi ve kendini sektöründe, ülkesinde ya da  ulusal platformda  kanıtlayabilmesi için 3'ün 2'si kuralı nı benimsemesi gerekir.
Nedir bu kural?
  - Fiyat
  - Kalite
  - Servis
Her sektörde olduğu gibi duşakabin sektöründe de rekabet artık üst safhalarda, Rekabetin bu denli yüksek olduğu banyo ve duşakabin sektöründe, duş kabini banyo firmaları varlığını sürdürebilmek için fiyat ları nı aşağı çekerek sürümden kazanma yolunu seçmekte, bu da kaliteden ya da servis hizmetlerinden birinin eksilmesine yol açmaktadır.
Bir firma ki, kalite ve servis hizmetlerinden taviz vermeden marka laşma yolunda hedeflerine doğru ilerliyorsa fiyat ından da taviz vermiyordur. Bunun aksi düşünüldüğünde 3'ün 2'si kuralı ihlal edilmiş sayılır...


duşakabin fiyat
, duşakabin fiyat,  duşakabin fiyat,  duşakabin fiyat,  duşakabin fiyat,  duşakabin fiyatduşakabin fiyat,  duşakabin fiyat,
duşakabin fiyatları
duşakabin fiyatlari
, duşakabin fiyatları - duşakabin fiyatları. duşakabin fiyatlari duşakabin fiyatlari _ duşakabin fiyatlar,

dusakabin-fiyat

 
< Önceki   Sonraki >