Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabinler

Duşakabinler
Camdan Menteşeli Duş Kabini Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
Camdan Menteşeli Duş kabini Sistem
Duş teknesi, küvet ya da zemin üzeri uygulamalarda duş alanının  hepsini değil de bir kısmını kapatan, bu model açılabilinir kapak sistemiyle maksimum giriş maksimum sudan korunma sağlamaktadır.
Ürün cam kalınlığı 6mm 8 mm ya da 10 mm olarak uygulanabilmektedir.
Kullanılan aksesuar donanımları parlak nikelajlı pirinç malzemeler kullanılmaktadır.
Duvar bağlantı elemanı modele göre değişiklik gösterebilir.
Devamını oku...
 
Hidrolik Menteşeli Duş Kapıları Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
Hidrolik Menteşeli Duş Kapıları
Standart şekilde normal şekilde çalışan duş menteşelerinin aksine kontrollü bir şekilde açılıp kapanabilmeyi sağlayan hidrolik duş menteşesi, duş kabini standartlarında en üstün ve serisinin son donanımları olması sebebiyle fonksiyonel olduğu kadar  profesyonelliğini de ortaya koyuyor.
Devamını oku...
 
Asansör Menteşeli Duş Kapıları Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
Asansör Menteşeli Duş Kapıları
Kendinden bağımsız Duş kabinlerinde, duş kapılarının istenilen noktada durabilmelerini sağlayan menteşe grubu olarak tanımlanan asansörlü duş menteşeleri, farklı tip cam duşakabin uygulamalarında kullanıcısına kolay kullanım imkanı sağlıyor.
Genellikle duvardan açılan cam kapı modellerinde uygulanan bu menteşe sistemi, camdan cama uygulamalarda da kullanılmaktadır.
Devamını oku...
 
Yeni Duşakabin Modelleri Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
ÇAMLICA® cam-duşakabin firması, üretim satış ve pazarlama 'da, sektöründe öncü firmalar arasında lider bir kuruluş olarak, standart duş kabinleri yanı sıra, yedi farklı seride 105 farklı model, 90'ın üzerinde farklı desen modellemesiyle, katalog içeriğini her geçen gün zenginleştirmektedir.
Ölçüye özel ürtimle konsept banyo mimarisine uygun çözümler sunabilen ÇAMLICA® cam - duşakabin firması, kalite politikasından ödün vermeden çalışan personeli, eğitimli teknik montaj kadrosuyla profesyonelliğini kurumsal anlamda kanıtlamaktadır.
Devamını oku...
 
Duş Kabinleri Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
Yeni Seri Duş Kabini modelleri,
Farklı ölçü ve serilerde uretimi yapılan duş kabinleri, 4 mm 5 mm 6 mm 8 mm ve 10mm temperli camdan, menteşeli, sürgülü ya da içe dışa açılabilen kapı şeklinde uygulanmaktadır.

Devamını oku...
 
Cam Duşakabin Modelleri Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
Cam Duşakabin Modelleri
Çamlıca Duşakabin olarak Özel seri cam duşakabin modelleri, standart ve standart dışı cam duşakabin üretimi satış ve satış sonrası destek ve konusunda uzman kadrosuyla, cam duşakabin panelleri alanında sektörün önde gelen firmaları arasındayız. Farklı kategorilerdeki değişik serilerde duşakabin sürümlerinin 4 mm 5 mm 6 mm 8 mm ve 10 mm temperli duş camları çalışılmaktadır. Özel üretim krom ya da pirinç malzemeden duş menteşeleri, kapı kulpları, gergi kolları, yarı mat ya da parlak alüminyum profiller, çift tekerli metal yaylı rulman aksesuarlarıyla, her seride farklı seçim. Banyonuza özgü, özel cam panelleri.  ÇAMLICA® shower - company
Çamlıca Duşakabin Şirketi
Devamını oku...
 
Özel Cam Kabin Panelleri Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
Özel Cam Kabin Panelleri,
Standart duşakabin sistemlerinin ötesinde konsept banyolar için hazırlanan ürün, 6 mm  8 mm ve 10 mm temperli camla calışılabilme avantajının yanısıra darbelere karşı mukavemet kazandırılmasının ötesinde, tasarımıyla da göz dolduruyor..
Creative serisi Cam Duşakabinler parlak krom çerçeveden imal edilmekle birlikte, seffaf olarak satışa sunulduğu gibi, istenilen cam deseni de uygulanabilmektedir
Devamını oku...
 
Duşakabin montajı nasıl yapılır Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   

Duşakabin montajı 'nda dikkat edilecek hususlar,
Duşakabin montajı nasıl uygulanmalı, duş kabini montaj detayları, teknik ölçülendirme ve uygulama hataları..
Duşakabin montajı nasıl yapılır, duşakabin montajı nasıl yapılır, duşakabin montajı nasıl yapılır, duşakabin montajı nasıl yapılır

Devamını oku...
 
Duş kabini Duşa kabin Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   

Banyolarda, duş alırken, (duş almak, banyo yapmak, yıkanmak, temizlenmek,) suyun duş teknesi ya da küvet dışarısına sıçramasını önlemek için, banyo yüzeyini kuru tutmak anlamında, mika (polistren) ya da temper (securit) camlı, profilsiz ya da etrafını alüminyum profillerle çevreleyen, banyo genelini sudan koruma niteliğinde yapılan uygulama duş kabini olarak tanımlanır.

Devamını oku...
 
Oval Duş Teknesi Üstü Duşakabinler Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   

Devamını oku...
 
Kare Duş Teknesi Üstü Duşakabinler Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   

Devamını oku...
 
Küvet Üstü Duşakabinler Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   

Devamını oku...
 
Küvet Üstü Duşakabinler Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
Dikdörtgen kuvetler üzerine uygulanmış Creative M3 serisi 6 - 8 mm temperli parlak krom nikel mamülden üretilmiş ürün donanımlarıyla.
Sürgülü Sistem duş kabini. Modern mimariye uygun düz hatlar yüzey koruyucu uygulasıyla kireç lekelenmelerine son. Clear Shield yüzey koruyucu kimyasallarıyla ilgili satış danışmanınızdan bilgi alınız.
Devamını oku...
 
Duşakabin Modelleri Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
Temper Camlı Duşakabin Modelleri,
Fonksiyonelliğin ve şıklığın göstergesi temper camlı duşakabin ler, her banyoya ve duşakabin modelleri ne has uygulama teknikleriyle,
mimar iç mimar ve dekorasyon firmaları 'nın, iştahını kabartıyor.  Lüx banyo modelleri nin vazgeçilmezi; her zaman yeni bir trend, her geçen gün yeni tasarımlar,  farklı renk seçenekleri, alternatif cam desenleri 'yle  temperli cam duşakabin ler, her zamanın modası...
Devamını oku...
 
Duşakabin Cam Desenleri Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
Devamını oku...
 
Kompakt Sistemler Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
Devamını oku...
 
Şok Duş Sistemleri Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
Devamını oku...
 
Duşakabin İstanbul Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
ÇAMLICA®  shower company / İstanbul
İstanbul Duşakabin Firması
ÇAMLICA™ cam-duşakabin firması İstanbul merkezli üretim satış ve pazarlama alanında İstanbul'un ilçe ve mahalli bölgelerine servis hizmeti vermektedir.
Sektöründe öncü firmalar arasında lider bir kuruluş olarak, standart duş kabinleri yanı sıra, yedi farklı seride 105 farklı model, 90'ın üzerinde farklı desen modellemesiyle, katalog içeriğini her geçen gün zenginleştirmektedir.
Devamını oku...
 
Duşakabin Profilleri Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
Alüminyum duşakabin profilleri
Duşakabin Profilleri, duş kabinlerinde iskelet görevi üstlenen metaryallerdir, duşakabin profilleri ürün kalitesi anlamında milimetrik et kalınlığı, dizayn ve tasarımı ürün işlevselliği bakımından son derece önemlidir.
Duşakabin modelleri nde kullanılan profiller  elips şeklinde tasarlanarak darbelere karşı mukavemet sağladığı gibi, renk seçenekleriyle de banyonuzun dekoruna özgün çözümler sunmaktadır.
Duşakabin Profilleri, Beyaz profil, mat krom (eloksal) profil ve parlak krom alüminyum profiller olmak üzere üç kategoride renk seçeneği sunar.
Devamını oku...
 
Duşakabin Aksesuarları Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
Duşakabin, ürünlerinde en çok dikkat edilecek hususlardan biri de duşakabin aksesuar seçimidir.
Duşakabin aksesuarları 'nda kalite önemli rol oynar.
Duş kabini arızalarından gelen şikayetler değerlendirildiğinde, ürünün ana fonksiyonunu yerine getiren, su sızdırmazlık contaları, su sızdırmazlık fitilleri, ve rulman (tekerlek) sisteminin, çabuk arıza göstermesidir.
Bu anlamda duşakabin ürünü için ana faktör olan aksesuarları n işlevselliği kadar dayanıklı hammaddelerden üretiliyor olmasıdır.
Devamını oku...
 
Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...           Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...                      Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...           
Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları
Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları
 Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.
 
Temizlik ve Hijyen
www.suyasabunadokunun.comAile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.

SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !
Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı. 
Kalite

“Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.”
Charles A. Mills