Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabinler

Dusakabin
Filtre     Sırala     Göster # 
Öğe Başlığı Yazar Tıklamalar
Yeni Duşakabin Modelleri dusakabin 12386
Duş Kabinleri dusakabin 10117
Cam Duşakabin Modelleri dusakabin 15190
Özel Cam Kabin Panelleri dusakabin 13651
Duşakabin montajı nasıl yapılır dusakabin 100755
Duşakabin Profilleri dusakabin 33910
Duşakabin Aksesuarları dusakabin 22381
Duş kabini Duşa kabin dusakabin 12780
Duşakabin İstanbul dusakabin 27817
Duşakabin Modelleri dusakabin 335574
Duşakabin Cam Desenleri dusakabin 215352
Oval Duş Teknesi Üstü Duşakabinler dusakabin 55049
Şok Duş Sistemleri dusakabin 16754
Kompakt Sistemler dusakabin 37029
Küvet Üstü Duşakabinler dusakabin 63385
Kare Duş Teknesi Üstü Duşakabinler dusakabin 53976
Küvet Üstü Duşakabinler dusakabin 42626
 
<< Başa Dön < Önceki 1 Sonraki > Sona Git >>
Sonuçlar 1 - 17 Toplam: 17
Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...           Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...                      Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...           
Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları
Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları
 Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.
 
Temizlik ve Hijyen
www.suyasabunadokunun.comAile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.

SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !
Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı. 
Kalite

“Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.”
Charles A. Mills