Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey

Duşakabin Hakkında Herşey
Duşakabin Referanslar Yazdır E-posta
banyo
Yazar dusakabin   

Creative ® Kişiye ve ölçüye özel uygulamaların mimarı Çamlıca Cam Duşakabin Sistemleri nin tescilli markasıdır. Creative Elegance ve Crovn serilerinden oluşan Cam

Duşakabin

ünitelerini İstanbul Ataşehir'deki atelyesinde tasarlayıp hazırlayarak kullanıma sunar. Creative serisi üstten makaralı sürgülü sistem duş kabinlerini içerir. Elegance serisi cam duşakabin ünitesinin dışa doğru açılan eksenden kaçık duş kapısı modeliyle su sızdırmazlık hususunda ivme kazanır.Crovn seri duş üniteleri ise hem içe (katlanır cam) hem dışa açılabilen kapı model tasarımıyla konsept banyo mimarisinde ön plana çıkmaktadır. Şimdilik sadece Creative serilerinde standart olarak sunduğumuz Clear Shield markalı yüzey koruyucu uygulamasıyla şeffaf cam yüzeylerinde oluşabilecek kireç lekelerinin önüne geçilmektedir. Hijyen bakımından önem arz eden yüzey koruma uygulamasıyla ilgili satış danışmanınızdan bilgi alınız.

 Aşağıdaki video kaynaklarından butik işler çalıştığımız bazı banyoların referans uygulamalarını izleyebilirsiniz.


Devamını oku...
 
Duş Kapısı Yazdır E-posta
banyo
Yazar dusakabin   

Duş Kapısı;
Camdan duş kapıları serisine göre 6 mm, 8mm, 10mm, olarak farklı modellerde uygulanabilmektedır.
Konsept banyo mimarilerinde alanın uygunluğuna göre daha çok menteşeli duş kapıları tercih edilmekte, profil kullanılmadan parlak paslanmaz duş donanımlarıyla uygulama yapılmaktadır.

Devamını oku...
 
Duş Kapıları Yazdır E-posta
banyo
Yazar dusakabin   
Duş Kapıları;
Camdan duş kapıları serisine göre 6 mm, 8mm, 10mm, olarak farklı modellerde uygulanabilmektedır.
Konsept banyo mimarilerinde alanın uygunluğuna göre daha çok menteşeli duş kapıları tercih edilmekte, profil kullanılmadan parlak paslanmaz duş donanımlarıyla uygulama yapılmaktadır.
Devamını oku...
 
Cam Duşakabin Tekerleği Yazdır E-posta
banyo
Yazar dusakabin   
Cam Duşakabin Tekerleği;
Duşakabin modellerindeki tekerlerin, cam milimetrik yapısına göre değişkenlik göstermektedir.
Duş kabini sektöründe farklı firmaların kendine özgü tasarladığı duşakabin modellerindeki tekerlek çözümleri olduğu gibi, standart olarak piyasada kullanılan serilerin tekerlekleri de firma yapısına model seçeneğine göre de değişkenlik gösterebilmektedir.
Devamını oku...
 
Konsept Banyolar İçin Yeni Seri Cam Duşakabin Modelleri Yazdır E-posta
banyo
Yazar dusakabin   
Sample Image Active Image Active Image Sample Image
cam duşakabin camduşakabin cam duşa kabin cam duş kabini

Konsept Banyolar İçin Yeni Seri Cam Duşakabin Modelleri
ÇAMLICA BANYO Standart duş kabinlerinin ötesinde, banyo mimarisinde farkı görmek isteyenere 8mm ya da 10 mm temperli camdan uygulanabilinen MAxi Seri,yi sunar.
Konsept Banyolar İçin Yeni Seri Cam Duşakabin Modelleri, Konsept Banyolar İçin Yeni Seri Cam Duşakabin Modelleri, Konsept Banyolar İçin Yeni Seri Cam Duşakabin Modelleri
Devamını oku...
 
Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...           Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...                      Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...