Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey

Duşakabin Hakkında Herşey
İstanbul Duşakabin Firması Yazdır E-posta
Marmara Bölgesi Duşakabin Firmaları
Yazar dusakabin   
İstanbul Duşakabin Firması
ÇAMLICA® cam-duşakabin firması İstanbul merkezli üretim satış ve pazarlama alanında İstanbul'un ilçe ve mahalli bölgelerine servis hizmeti vermektedir.
Sektöründe öncü firmalar arasında lider bir kuruluş olarak, standart duş kabinleri yanı sıra, yedi farklı seride 105 farklı model, 90'ın üzerinde farklı desen modellemesiyle, katalog içeriğini her geçen gün zenginleştirmektedir.
Devamını oku...
 
Ticari Markalar | Cam Duşakabin Firması Yazdır E-posta
Karadeniz Bölgesi Duşakabin Firmaları
Yazar dusakabin   

Duşakabin Firmaları  | Ticari Markaları
ÇAMLICA™ Ticari marka olarak İstanbul merkezli üretim, satış, servis ağı ve Türkiye geneline kargo gönderileriyle birlikte, kullanıcılara kaliteli ürünü en uygun fiyat a alabilmelerini sağlayan bir kuruluş olarak, Trabzon bölgesinde bayii satış ağı ve servis hizmetleriyle kurumsal kimlik ve altyapı çalışmalarına devam etmektedir. Trabzon bölgesinden gelen, gelebilecek bayilik talepleri değerlendirilerek duşakabin satış ve servis ağına yenileri eklenecektir.

Duşakabin Firmaları  | Duşakabin Ticari Markaları |  Duşakabin İmalat Fabrikaları  | Duşakabin Atelye

ozel seri banyo dusu

Cam kabin sistemleri husunsunda istenilen ölçü ve ebatlarda çalışabilme imkanıyla Çamlıca Cam Duşakabinleri
 
Duş Kabinleri Yazdır E-posta
Dusakabin
Yazar dusakabin   
Yeni Seri Duş Kabini modelleri,
Farklı ölçü ve serilerde uretimi yapılan duş kabinleri, 4 mm 5 mm 6 mm 8 mm ve 10mm temperli camdan, menteşeli, sürgülü ya da içe dışa açılabilen kapı şeklinde uygulanmaktadır.

Devamını oku...
 
Özel Duş Kabinleri Yazdır E-posta
lüks
Yazar dusakabin   
Özel Duş Kabinleri,
Özel Sürgülü SistemKöşe menteşeli Duşakabinköşeli Oval duşakabinOzel  dusakabin
Metal Alüminyum
Cam Duşakabin
Metal Menteşeli
Cam Duşakabin
Metal Profilli
Oval duşakabin
Metal Kulplu
Cam Duşakabin
Devamını oku...
 
Standart Duşakabin Ölçüleri Yazdır E-posta
ölçüler
Yazar dusakabin   
Standart Duşakabin Ölçüleri
duşakabin ölçü lendirmede teknik çizim, resim ve video görselleriyle destekleyeceğimiz detaylı ölçü alma yöntemlerinin yanı sıra, ürün montaj yerine ya da uygulama bölümüne engel olan ya da olabilecek, banyo panjuru, banyo penceresi veya vasistaslı pencere, radyatör peteği, kiriş, kolon, ya da duş kabini'nin giriş alanını daraltabilecek banyo dolabı, lavabo tezgahı, vb. gibi metaryallerin, ölçülendirmede ya da planlamada sorunlar yaşanılabilineceği düşünülerek, ölçülendirme konusunda hazırlayacağımız teknik çizimler, resim görselleri ve video sunumlarıyla, banyonuza en uygun modeli belirlemeniz açısından yardımcı olacaktır.
Standart 90 * 90 - 100 * 100 - 110 * 110 gibi oval ya da kare ölçüler haricinde oval asimetrik dikdörtgen veya sadece ön cephe kabin ölçüleri olduğu gibi yandan pano panelli duşakabin modelleri ölçüleri de olabilmektedir.

standart duşakabin ölçüleri, standart duşakabin ölçüleri, standart duşakabin ölçüleri, standart duşakabin ölçüleri, standart duşakabin ölçüleri, duşakabin ölçüleri,
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 57 - 63 Toplam: 222
Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...           Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...                      Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...