Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey

Duşakabin Hakkında Herşey
Çamlıca Duş Creative Serisini Sunar Yazdır E-posta
yeni_trend_dusakabinler
Yazar dusakabin   
Çamlıca Duş Creative Serisini Sunar
8 mm Sürgülü sistem 10mm x 30mm lama'dan parlak nikelajlı sürgü rayı,  kendine özgü tekerlek sistemi, cam tutucu aparatlar, sürgü camı alt kılavuz ve cam sabitleyicileriyle parlak pirinç aksesuar donanımları, 16mm x 16mm kenar U çıtalarıyla, ve yine serisine özgü özel tutma kolları ya da alternatif gömme kulp seçenekleriyle O bir fenomen.
Devamını oku...
 
Serkan Yanger | İç Mekan Tasarımcısı Yazdır E-posta
banyo
Yazar dusakabin   

duşakabinBostancı Gösteri Merkezi yakınındaki bir evin iç dekorasyon ve tadilat kısmını üstlenen iç mimar & tasarımcı Serkan Yanyer, dekore ettiği konutlarda iç mekanın rahat ve işlevsel olması yönünde, farklı ürünler kullanmış. Gireceğiniz evin kapısından tutun da salon antre, mutfak yatak odası ve banyo bölümlerinde herşey bir ahenk içerisinde. Işıklandırmadan tutun da,  renk uyumuna, herşey sade zarif ve bir o kadar da zengin.

Devamını oku...
 
Camdan Menteşeli Duş Kabini Yazdır E-posta
menteseli
Yazar dusakabin   
Camdan Menteşeli Duş kabini Sistem
Duş teknesi, küvet ya da zemin üzeri uygulamalarda duş alanının  hepsini değil de bir kısmını kapatan, bu model açılabilinir kapak sistemiyle maksimum giriş maksimum sudan korunma sağlamaktadır.
Ürün cam kalınlığı 6mm 8 mm ya da 10 mm olarak uygulanabilmektedir.
Kullanılan aksesuar donanımları parlak nikelajlı pirinç malzemeler kullanılmaktadır.
Duvar bağlantı elemanı modele göre değişiklik gösterebilir.
Devamını oku...
 
Engelsiz Duş Alanları Yazdır E-posta
dusakabin
Yazar dusakabin   

Engelsiz  Duş Alanları
Yeni nesil banyoların vazgeçilmez ürünlerinden birisi olan, hem sağladığı konfor, hem de banyolara kattığı estetik ile göz dolduran duş kabin çeşitleri, modern çağın getirdiği en güzel yeniliklerden bir tanesidir. Pek çok yönden artısı olan, kullanıldığı banyolara şıklık katan bu yapı malzemleri, bu özelliklerin yanı sıra suyun banyonun her köşesine dağılmasını engelleyerek, yaratacağı korozyon ve küf üretiminin önüne geçerek hem hijyenik hem de fonksiyonel bir kullanım sağlar.

Devamını oku...
 
Duş Tekneli Cam Duşakabinler Yazdır E-posta
Duş Teknesi
Yazar dusakabin   
Flat, Monoblok veya Ayaklı ön panelli akrilik duş tekne üzrine kurulan şeffaf cam dusakabinler, modern görünümleriyle banyo dekorunuza uyumlu renk tonlarında çalışılabilinmektedir.
Flat duş teknesi grubu, banyo zemini uygulanacak tekne modeline göre kesilerek düşük zemin elde edilmekte, oluşan boşluğa kum serilerek flat teknenin montajı gerçekleştirilmektedir.
flat dus teknesi
Mono blok duş teknesi grubu takribi yükseklik boyutları üretici firbalara göre değişkenlik gösterse de takribi h.7, h.10, h.15 gibi ara yükseklik ölçülerinde bulunabilmektedir. Diğer kenar ölçüleri normal tekne ebatları olabilen, her ölçüde üretimi mevcut olmaktadır.
dustekneli dusakabinler
Akrilik Duş Teknesi grubu, zeminin meyline göre ayakları ayarlanılabilinir, su gideri hortumunda herhangi bir tıkanma ya da duşteknesi alt bölgesi temizlenme durumu sözkonusu olduğunda, ön paneli çıkarılabilinir, yükseklik ölçü değerleri yine her firmaya göre değişkenlik göstermekle beraber, h.18, h,20, h.22, h.24, h.27 gibi farklı yükseklik ve iç derinliklerde bulabilmek mümkün.
Değişen ve gelişen bir dünyada, ürün gamı rekabet koşulları düzeyinde bazı firmalar geçmişe nazaran, standart ölçü değerleri haricinde, kısıtlı ya da geniş alanlar için tekne gruplarında, farklı ölçekteki duş teknelerini de bünyesine kazandırmış durumdalar.
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 22 - 28 Toplam: 222
Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...           Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...                      Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...