Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey

Duşakabin Hakkında Herşey
Küvet Üstü Duşakabinler Yazdır E-posta
Dusakabin
Yazar dusakabin   
Dikdörtgen kuvetler üzerine uygulanmış Creative M3 serisi 6 - 8 mm temperli parlak krom nikel mamülden üretilmiş ürün donanımlarıyla.
Sürgülü Sistem duş kabini. Modern mimariye uygun düz hatlar yüzey koruyucu uygulasıyla kireç lekelenmelerine son. Clear Shield yüzey koruyucu kimyasallarıyla ilgili satış danışmanınızdan bilgi alınız.
Devamını oku...
 
Kompakt Sistemler Yazdır E-posta
Dusakabin
Yazar dusakabin   
Devamını oku...
 
Şok Duş Sistemleri Yazdır E-posta
Dusakabin
Yazar dusakabin   
Devamını oku...
 
Oval Duş Teknesi Üstü Duşakabinler Yazdır E-posta
Dusakabin
Yazar dusakabin   

Devamını oku...
 
Akrilik Duş ve Küvetler Yazdır E-posta
Akrilik
Yazar dusakabin   

Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 31 32 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 218 - 222 Toplam: 222
Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...           Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...                      Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...