Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey

Duşakabin Hakkında Herşey
Tek Cam Duş Panel Yazdır E-posta
dus kabini
Yazar dusakabin   
 tek cam duş paneliYarım Panel Duş Camları
Bazıları tamamı kapalı olan duş kabinleri içerisinde daralır..
Daha çok hotellerde kullanılan yarım panel cam duşluklar tam size göre . Kapı alanını tarzınıza has duş perdesiyle süsleyebilirsiniz. Bu alanda kullanacağınız bir duş perdesi aynı zamanda duş esnasında dışarı sıçrayabilecek suyu engelleyecektir. Bu arada giriş alanı olarak kullanacağınız kısım duş bataryalarından uzakta olmalı, aksi halde duş fıskiyesinde oluşacak tazyik yakın perdeden dışarı doğru suyun süzülmesine yol açacaktır.

Devamını oku...
 
Duş Kabin Sistemleri Yazdır E-posta
yeni_trend_dusakabinler
Yazar dusakabin   
Duş Kabin Sistemleri Modern Duşakabinler 
Kendine has farklı mimarisiyle konsept banyoların doku taşları, huzur veren şeffaflığı güven veren donanımlarıyla Creative serisi Duş Kabini Sistemleri
Kişiye özel ürün tasarımı isteğe bağlı desen modellemesiyle mimar iç mimar ve dekorasyon firmalarının ilham kaynağı.
Modern mimarinin gelişmiş yüzü. Creative seri K-2 Modeli Uygulama görseli. Çamlıca Yıllarca
Devamını oku...
 
Cam Duşakabin Creative Seri K-2 Modeli Yazdır E-posta
lüks
Yazar dusakabin   
Cam Duşakabin Creative Seri K-2 Modeli Uygulama Görseli
Parlak kromajlı aksesuar donanımları, parlak sürgü rayı, ince ve zarif kenar çıtalarla birlikte her modelde olduğu gibi köşeden giriş duş kabini uygulamalarında da 8 mm temper camlı sürgülü sistem uygulaması ölçü standardı olmaksızın istenilen ebatlarda üretilmektedir.
Devamını oku...
 
Granit Duş Teknesi & Cam Kabin Yazdır E-posta
dusakabin
Yazar dusakabin   
Granit dus teknesi cam kabin
Granit Duş Teknesi & Cam Kabin
Daha çok İki duvar arası dar alanlarda uygulanabilen granit tekne uygulamaları, banyo nuzun formuna uygun olarak tasarlanıp hazırlanmakta, su giderine müdahale edilebilmek için aynı model granit kapak (ön panel) ile ön kısmı kapatılmaktadır. Tekne formatındaki granit zemin, galvaniz destekli sac ayaklar ile desteklenmekte ve yine akrilik duş tekneleri nde olduğu gibi ayakları ayarlanabilmektedir. Duş teknesi üzerine uyguladığımız parlak krom alaşımlı aksesuar donanımlarıyla çalıştığımız Creative Seri Cam kabin ise sürgülü sistem 8 mm şeffaf güvenli temper camlar, kir leke ve su kireçlenmelerine karşın yüzey koruma uygulamasıyla korunmaktadır.
Devamını oku...
 
Köşe Duşakabin Yazdır E-posta
yeni_trend_dusakabinler
Yazar dusakabin   
Kose DusakabinKöşe Duşakabin Creative Modeli K2 Serisi
Parlak kromajlı aksesuar donanımları, parlak sürgü rayı, ince ve zarif kenar çıtalarla birlikte her modelde olduğu gibi köşeden giriş duş kabini uygulamalarında da 8 mm temper camlı sürgülü sistem uygulaması ölçü standardı olmaksızın istenilen ebatlarda üretilmektedir. Kişiye ve ölçüye özel üretimle konsept banyo mimarisinde yerini alan Creative® seri süsrgülü sistem duş kabinleri, sadece üstte bulununan rulman sistemiyle kanat camını hareket ettirmektedir. Alt bölgede herhangi tekerlek donanımı bulunmayan sistem, klavuz arasında hareket ederek denge sağlamakta ve hijyen kuralları çerçevesinde, kullanıcıya sağlıklı koşullar oluşturmaktadır.
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 15 - 21 Toplam: 222
Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...           Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...                      Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...