Duşakabin Fiyatları internet ortamına yazılan fiyat değerleri, ilerleyen yıllarda değişkenlik göstereceğinden. Sadece .PDF dosya eki olarak Duşa kabin Fiyatları sayfamızda yer almaktadır. Banyo sektöründe, duşakabin fiyatlarını belirleyen esas unsur, cam alüminyum ve paslanmaz çelik grubundaki fiyat değişkenlikleridir. Petrol fiyatlarındaki artış, sektörde plastik aksamdan tutun da metal ve cam maliyet fiyatlarına kadar yansımakta, bu da tüketiciye fiyat artışı olarak geri dönmektedir. Fiyat kalite ve servis denkleminde ucuz maliyet birinden birinin eksik olma sebebidir. Hiçbir zaman kaliteyi düşük maliyetlere alma şansınız yoktur. Kalite denildiğinde tek başına bir değer değildir. Ürün nitelik maliyet ve servis ustalık hizmetleri de kalitenin bir bütünüdür.

Duşakabin Fiyatları Modelleri

Aynı ölçekte ama farklı seri ve modelde çalışılan bir ürünün maliyeti elbette ki farklıdır. Sürgü sistem serilerindeki 8 mm’ye kadar çalışılan duş kabin modellerinde. Daha dayanıklı ve estetik malzemeler kullanılacağından maliyete etkisi de o oranda artar. Menteşeli duş camı modellerinde stok bulundurulmadığından sürgü sistem ünitelere oranla daha fazla maliyet doğuracaktır.

Duşakabin Fiyat Listesi

Standart ölçeklerde maliyet değerlendirmesi yapmak için Duşakabin Fiyat Listesi menüsünü kullanabilirsiniz. Özel ölçü duşakabin ihtiyaçlarınızda, teknik çizim resim ve takribi ölçülerinizi iletişim sayfasındaki veri ulaşım kanallarımızdan bize ulaştırınız.