Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey arrow Otel Banyo Tasarımları

Otel Banyo Tasarımları Yazdır E-posta
Yazar banyo   
otel banyosu tasarımı
Otel Banyo Tasarımları
Butik hotel banyoların tadilat ve dekorasyon işlerinde gerekli olan duşakabin tasarım ve uygulamasında, yine butik oteller gibi butik tarzda çalıştığımız cam duşakabin atölyemizde tasarım imalat ve yerinde uygulama hizmeti verilmektedir. Cam sanatını banyolarda buluşturan ÇAMLICA konsept banyo mimarisinde paslanmaz çeliğin camla özdeşleşmesiyle birlikte CREATİVE markası altında yine ismini verdiği, yenilikçi ve öncü Creative serisini hayata geçirdi.

otel banyosu tasarımları
8 mm temperli camdan oluşan sistem klasik sürgülü sistemlerin aksine üstten makaralı tekekerlek sistemiyle hareket ediyor. Zemin bölgesinde tekerlek bulunmayan sistem bir kılavuz aracılığıyla denge sağlamakta ve hijyen hususuna düşkün olanlar için bir tasarım harikası..
Otel Banyo Tasarımları nda sürgülü sistem duşakabin modellerinin hareket kabiliyeti sağlayabilen banyolarında en ideal çözüm.

 
< Önceki   Sonraki >
Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...           Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...                      Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...           
Şu anda 1 misafir bağlı
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...
Ziyaretçiler: 4557326